KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012335

nr 1201 2335

Oidentifierad konstnär. Signerad, kustlandskap. Olja på pannå, 23x36 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:01:02

3/9 18:21:35 1      100 kr
3/9 19:55:47 2      Vinnande bud